سری محصولات

معرفی تجهیزات متعارف یونی پاس


 

·       قابلیت های کنترل پنل های سری 4000 و 5000

o   ساختار ماژولار :  دارای چند ماژول (قطعه) که بسته به نوع نیاز پروژه به پنل اصلی متصل می شوند . از مزایای این سیستم اماکن کاهش یا افزایش قابلیت های پنل از جمله تعداد زون ها مدارات خروجی و رله ها در زمان نیاز و بدو ن صرف هزینه جهت کابل کشی جدگانه می باشد . همچنین در صورت بروز خرابی در پنل تنها همان ماژول معیوب از سیستم جداشده و بقیه سیستم به عملکرد خود ادامه می دهد . با استفاده از این ساختار مازولار این پنل امکان پشتیبانی از 8 16 24 یا 32 را خواهد داشت .

o      منبع تغذیه : مجهز به منبع تغذیه سوئیچینگ 6 آمپری 

o   صفحه نمایش : پنل سری 5000 دارای نمایشگر بزرگ LCD 4 خطی مشابه پنل های آدرس پذیر می باشد . این نمایشگر جهت برنامه ریزی مانیتورینگ زونها و خروجی ها نام گذاری هر زون با عبارت دلخواه به زبان لاتین (مشابه سیستم آدرس پذیر ) و درکل باعث افزایش قابلیت User Friendly بودن سیستم می شود .

o   حافظه داخلی : پنل مجهز به حافظه داخلی پاک نشدنی به ظرفیت 256 رویداد می باشد . این حافظه علاوه بر ثبت اطلاعات پروژه و انتقال به کامپیوتر در هر زمان ، باعث می شود کارشناسان ایمنی ساختمان از عملکرد هر یک از زونها و خروجی ها در زمان های ممکن مطلع شوند و در صورت وجود مشکل در طراحی یا نوع قطعه نصب شده با توجه به وضعیت محل تحت پوشش اقدام به بهینه سازی سیستم و کاهش الارم های کاذب نمایند . 

o   قابلیت های ارتباطی : با استفاده از ماژول RS232/485 امکان اتصال به تکرار کننده کامپیوتر و پرینتر جانبی میسر می باشد . با استفاده از ماژول RS-LAN و اختصاص یکIP استاتیک امکان کنترل  - مانیتورینگ و برنامه ریزی پنل از هر نقطه و با استفاده از اینترنت میسر می باشد . با استفاده از نرم افزار شبیه ساز SIimulator اختصاصی یونی پاس

 

o   شبیه ساز گرافیکی Intellect : امکان ارتباط با سیستم BMS و کنترل حداکثری محل تحت پوشش از طریق همگام سازی با سیستم CCTV میسر خواهد شد .  

o   امکان توسعه رله ها : با افزایش ماژول توسعه رله ها ، امکان قرارداد رله خروجی برای هر زون و برنامه ریزی رله ها از لحاظ زمان و نحوه فعال شدن وجود دارد .

o   تنظیم حالت عمکلرد روز یا شب : تنظیم حالت روز یا شب به منظور کنترل بهتر سیستم و کاهش آلارم کاذب زمانی که پرسنل در ساختمان یا محل کارخانه حضور دارند ( مناسب برای اماکن صنعتی اداری و تجاری )

o   تنظیمات منطقی (logical) بین زونهای دلخواه : با استفاده از این قابلیت برای محل های بسیار حساس عملکرد تطابقی بین زونها انجام شده و آلارمها و خروجی های طبقه بندی شده میسر می باشد ( اتاق های سرور انبارها تاق های برق و ژنراتور و ... که سیستم اطفاء حریق اتوماتیک در آنها مستقر است )

o      ساعت و شمارنده داخلی : جهت ثبت وقایع و رخدادها

o   تاخیر زمانی : قراردادن تاخیر زمانی در مراحل مختلف و برای هر یک از زونها به صورت مستقل از 0 تا 255 ثانیه

o   مرحله بندی حریق (Fire Sequence) و تعریف سناریوی حریق : با استفاده از این قابلیت تعریف چند مرحله حریق (PRE alarm – Alarm Stage 1 & Alarm Stage2)  برای عملکرد خروجی های سیستم تعریف می شود . این قابلیت باعث تصمیم گیری مناسب تر اپراتور سیستم در زمان وقوع حادثه و انجام اقدامات بعدی می شود .

o      تشخیص فعال شدن دتکتور یا شاسی در هر زون

o      بررسی وضعیت هر زون در هر لحظه از طریق از طریق صفحه نمایش

o      قابلیت One Man Test : امکان تست سیستم توسط یک نفر بدون فعال شدن آژیر ها و ثبت در حافظه پنل

o   اتصال به تکرار کننده : قابلیت اتصال به تکرار کننده از طریق ماژول RS232/485 . با استفاده از 2 رشته سیم امکان اتصال 15 پنل به یک ترکار کننده میسر می باشد . با استفاده از این تکنولوژی کابل کشی و هرینه های مربوطه به طور قابل ملاحظه ای کاهش می یابد و نظارت بر عملکرد سیستم بهبود می یابد .

o   گارانتی معتبر  : کنترل پنل دارای شماره شناسایی منحصر به فرد بوده که زمان تولید آن را مشخصی می کند . پنل های فروخته شده توسط این شرکت دارای 18 ماه گارانتی تعویض (وارانتی) و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند . 

o      دارای دفترچه اپراتوری بهره برداری و رفع عیب به زبان فارسی

·       قابلیت های دتکتور های سری 8000

o   عملکرد بر مبنای میکرو پرسسور : با استفاده از این تکنولوژی همانند دتکتور های آدرس پذیر عمکلرد کاذب دتکتور در برابر گرد عبار و سایر عوامل مزاحم به حداقل رسیده و قابلیت اطمینان ان بالاتر می رود .

o   چمبر جداشدنی : محفظه دود دتکتور بدون نیاز به باز کردن دتکتور در حال کار از محل آن قابل جداشدن می باشد . این قابلیت باعث می شود که سرویس دوره ای دتکتور های آلوده در کمترین زمان و بدون نیاز به ابزار خاصی توسط بهره بردار انجام شود . 

o    اعلام زمان سرویس دتکتور به صورت خودکار : در صورت آلوده شدن محفظه ، دتکتور آلوده با ارسال سیگنالی به چراغ LED روی دتکتور زمان سرویس را اعلام می کند . این قابلیت باعث کاهش الارم کاذب افزایش هوشمندی سیستم و افزایش طول عمر مفید دتکتور می شود .

o    تشخیص حریق کاذب و افزایش هوشمندی : در صورت عملکرد دتکتور با پنل همنام امکان افزایش هوشمندی دتکتور و عدم عکس العمل در برابر علایم کاذب با استفاده از الگوریتم شناسایی حریق میسر می شود .

o       ظاهر زیبا - دکوراتیو و هماهنگ با محیط

o    گارانتی معتبر  : کلیه دتکتور ها دارای شماره شناسایی منحصر به فرد بوده که زمان تولید آن را مشخصی می کند . دتکتور های فروخته شده توسط این شرکت دارای 24 ماه گارانتی تعویض (وارانتی) و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند . 

·       قابلیت های شاسی اعلام حریق یونی پاس

o       ظاهر زیبا - دکوراتیو و هماهنگ با محیط

o       دارای المنت نشکن

o       دارای چراغ LED نشان دهنده فعال شدن شاسی

o       دارای کلید تست و ریست

o       قابلیت نصب کاور محافظ

o    گارانتی معتبر  : کلیه شاسی ها دارای شماره شناسایی منحصر به فرد بوده که زمان تولید آن را مشخصی می کند . شاسی های فروخته شده توسط این شرکت دارای 18 ماه گارانتی تعویض (وارانتی) و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند . 

·       قابلیت های آژیر اعلام حریق یونی پاس

o       آژیر الکترونیکی با توان و خروجی صدای بالا

o       مجهز به فلاشر داخلی

o       کار کرد در داخل یا خارج ساختمان ( بسته به نوع آژیر )

o    گارانتی معتبر  : کلیه آژیر های فروخته شده توسط این شرکت دارای 18 ماه گارانتی تعویض (وارانتی) و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند .